• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА БМТГ КУЛЬТУРНО-ТУРИСТИЧНИЙ ЦЕНТР «ВОРЗЕЛЬ-ТУР» Брав участь

Доданий
16.02.2021
Номер
1
Телекомунікації, зв’язок та інформаційні технології

Проєкт включає створення сайтів, що несуть функцію віртуального культурно – туристичного, інформаційного центру. Інтерактивна карта дає можливість швидкого переходу на сайти селищ та виділення культурно-туристичних й загально інфраструктурних об‘єктів Бучанської міської територіальної громди. Проєкт забезпечить швидкий доступ до інформації та рекламу всіх об‘єктів і підприємств об‘єднаної громади.

Автор проєкту
Бюджет
483 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
смт.Ворзель

Опис

Проблема

В умовах процесу Децентралізації, однією з головних стратегічних завдань для забезпечення розвитку Бучанської міської територіальної громади є підтримка підприємців малого та середнього бізнесу, залучення інвестиційних проєктів. Для організації привабливих та перспективних умов розвитку необхідно мати потік туристів - потенційних клієнтів, користувачів послуг підприємців, структур комунальної власності та інвесторськх проєктів. Завдяки реалізації даного проєкту можливо досягнути приріст потоку споживачів, туристів та інших категорій населення до БМТГ та їх активну/пасивну участь в розвитку об‘єднаної громади.

Мета проекту

Глобальною та головною метою проєкту є:
Створення потоку туристів та споживачів послуг, внаслідок перебування яких на території обєднаної громади буде відбуватись наповнення бюджету, видаткам з якого можна профінансувати подальший соціальний та культурний розвиток громади.
Загальна мета проєкту включає:
1. Створення привабливої зони для культурно-туристичного розвитоку БМТГ шляхом забезпечення повного інформаційного супроводу. Широке інформаційне покриття (з урахуванням реклами) діяльності підприємницьких, культурно-туристичних, освітніх, духовних та інших об‘єктів БМТГ та всіх її складових.
2. Розвиток культурно-туристичного центру в смт. Ворзель (як стартової точки туристичного розвитку всієї об‘єднаної громади)
4. Створення платформи, що забезпечить постійний потік інвестиційних проєктів, які можуть бути реалізовані в межах БМТГ.

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА БМТГ– сайт-платформа, що несе функцію віртуального культурно – туристичного, інформаційного центру.
Карта та її якісне наповнення стане індикатором розвитку об‘єднаної громади та надасть позитивні показники для організацій, фондів, осіб, що можуть бути потенційними інвесторами подальшого стрімкого розвитку всієї громади, і звісно забезпечить активні та пасивні надходження в бюджет кожної з громад.
Проєкт також надасть змогу підприємцям та робітникам державної сфери працювати в край привабливих для їх розвитку умовах, адже Інтерактивна карта забезпечує не тільки інформаційну довідку, а постійну рекламу динамічного розвитку громади.
Співвідношення «витрати-терміни-результат» від даного проєкту є самим оптимальним.
Адже за достатньо короткий час, проєкт, що не вимагає постійних додаткових витрат (оплата комунальних послуг, ремонтні роботи і т.д.) надасть високий результат щодо впізнаваності всієї громади та її рейтингу на загальноукраїнському рівні.

Цільова аудиторія проекту

Проєкт побудовано так, що його цільова аудиторія досить широка:
місцеві мешканці всіх вікових категорій (включаючи вимушених переселенців, їх рідних); туристи вихідного дня; туристи довгого періоду перебування (оздоровчо -відпочинковий туризм); особи, що перебувають на реабілітації; діти різних вікових категорій, особи з інвалідністю тощо.

План заходів з реалізації проекту

План заходів з реалізації проєкту:
1. Проведення тендерів на надання послуг в IT-сфері, розробці маршрутів, копірайтингу тощо
2. Розробка та затвердження всіх необхідних матеріалів та об‘єктів (графічні дизайни сайтів, брендування, логотипи, фото-зони, арт-об‘єкти, інформаційні стенди, таблички тощо)
3. Наповнення інформаційних площин контентом, включаючи збір, обробку, групування інформації всієї БТМГ
4. Виготовлення та встановлення об‘єктів в смт. Ворзель
5. Облаштування експозиції «Ретро-ігри»
6. Рекламна компанія
7. Організація та проведення рекламних фото-квестів із паралельним виготовленням сувенірної продукції для туристів з отриманих фото

Деталізований план заходів в Додатку 4 до заявки

Ключові показники оцінки результату проекту:

Загально-економічні:
1. Організація та забезпечення туристичного напрямку розвитку, що в свою чергу забезпечить постійні находження в бюджет громади.
2. Створення привабливої зони для суб‘єктів малого та середнього підприємництва, зареєстрованих в межах БМТГ, що в свою чергу також стане складовою наповнення бюджету громади (оплата податків підприємцями).
3. Підвищення інформаційної обізнаності про БМТГ серед інших регіонів країни, що буде показувати позитивну динаміку розвитку, що також є привабливим показником для інвестування в БМТГ.
Культурно-освітні:
4. Відродження історичної цінності місцевості, підвищення рівня обізнаності населення про історію населених пунктів БМТГ, їх культуру та цінності.
5. Підвищення освітньої діяльності на основі майбутніх проєктів, реалізація яких буде можлива при запуску культурно-туристичночного центру навіть у віртуальному форматі.

Локалізація проекту

Бучанська міська територіальна громада, смт. Ворзель

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Відділ культури, національностей та релігій