Буча Солар Фест Брав участь

Доданий
15.04.2021
Номер
77
Культура та туризм

Створення туристичної локації у м.Буча. Створення центру сімейного відпочинку, оздоровлення і культурного розвитку.

Автор проєкту
Оксана
Оксана Слупська
Бюджет
488 172 грн
Розрахунок бюджету
Район
м.Буча
Адреса
вул. Пушкінська, 59, Буча

Опис

Проблема

Де у Бучі провести вільний час на вихідних?
І яке культурне місце могло б регулярно привертати увагу молоді і дорослих з дітьми; які події нового формату можуть зараз бути і цікаві і корисні і надавати відпочинок різним групам жителів міста?

Маючи велику туристичну привабливість, достатньо багато історико-культурних і природних об’єктів, лікувально-оздоровчий потенціал регіону, в якій мірі громада отримує користь від туристичного потенціалу Бучі? І чим зацікавити досвідченого туриста?

Мета проекту

Розвинути нову туристичну локацію Бучі та сформувати цікавий продукт для жителів міста, внутрішнього туриста та іноземних гостей.

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

Ми проектуємо збірний Арт-об’єкт, акустичний купол.
Розміщуємо у парку. Встановлюємо кінотеатр для показу панорамних зображень і фільмів у форматі 360°, для промоції простору локації.
Встановлюємо в куполі апаратуру за аудіотехнологією 360°; об’ємний звук робить музичні записи надзвичайно виразними та живими.

Цільова аудиторія проекту

1. Діти шкільного віку.
2. Дорослі. Люди літнього віку.
3. Діти з особливими потребами.
4. Учасники АТО і їх сім’ї.

План заходів з реалізації проекту

1 етап: за рахунок громадського бюджету м.Буча, будується приміщення, акустичний купол, встановлюється або орендується якісне звукове обладнання. Об’єкт може бути розміщений у парковій зоні і виконуватиме роль туристичного об’єкту м.Буча. Наша команда заключає договір довгострокової оренди об’єкту з громадою і проводить у ньому заходи, вказані у розділах “Вокальний простір”, “Оздоровчий центр”, “Місце дозвілля 24/7”, “Навчальна аудиторія” на безкоштовній основі для жителів Бучі, в першу чергу для учасників АТО, їх сімей, жителів, які відносяться до соціально незахищених категорій населення. Для фінансування ми плануємо залучати внески інвесторів, благодійників, вдячних відвідувачів наших програм.

Ключові показники оцінки результату проекту:

Соціальна задоволеність громади піклуванням про їх дозвілля, культурний розвиток. Задоволення потреб підприємців збільшенням туристичного потоку у місто.

Локалізація проекту

Буча, вул.. Пушкінська 59, парк "Диво"

Відповідальні підрозділи

Відділ культури, національностей та релігій