• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сучасний освітянський Арт-простір На розгляді

Доданий
20.02.2018
Номер
6
Освіта

Забезпечення та встановлення сучасного мультимедійного, звукового і світлового обладнання у актовій залі та радіозв`язку у приміщенні закладу.

Автор проекту
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Вокзальна, 46А, Буча

Опис

Мета проекту

Розвиток установи шкільної освіти. Організація онлайн-конференцій, семінарів для освітян, заходів для дітей з особливими освітніми потребами, учнів та батьків школи.

Проблема

В зв язку з усвідомленням потреби в новітніх формах навчання учнів школи, успішної участі дітей з особливими освітніми потребами у житті суспільства, роботи вчителів, проведення змістовного дозвілля дітей закладу, необхідна модернізація багатофункціонального приміщення (актова зала) з сучасним звуковим обладнанням та відео апаратурою, в якому проходитимуть як масові заходи (конференції, семінари, круглі столи для учнів та вчителів, олімпіади, батьківські збори тощо), так і уроки, майстер-класи, гуртки та індивідуальні заняття з учнями. Створення учнівської радіостудії як естетично-виховного осередку, який відіграватиме значну роль у створенні позитивного світосприйняття усіх дітей закладу.

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

Арт-простір передбачає належним створення комфортних зон для колективної й індивідуальної роботи, для проведення масових та святкових заходів і навчання, який матиме сучасну акустичну складову, оновлене освітлення, рухомий механізм відкриття куліс та необхідне обладнання для радіовузла.

Для кого цей проект

Цільова аудиторія проекту: 1177 учнів закладу, діти з особливими освітніми потребами міського інклюзивно-ресурсного центру, 150 вихованців групи продовженого дня, 120 вихованців щорічного літнього табору, 82 вчителів, понад 2000 батьків, освітяни міста.

План заходів

1. Закупка матеріалів. 2. Підготовчі роботи в приміщеннях актової зали та радіорубки. 3. Встановлення обладнання.

Ключові показники оцінки результату проекту

Даний проект допоможе залучати громадськість та молодь до активного і цікавого життя, успішного навчання, реалізації власних креативних проектів; сприятиме соціалізації дітей з особливими освітніми потребами та можливості спілкуватись.

Фотографії