• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Діти-наше майбутнє Брав участь

Доданий
06.04.2021
Номер
22
Комунальне господарство

Дитячий майданчик для дітей різного віку. Є невід'ємною частиною сучасної інфраструктури будь-якого сучасного села або міста. Наявність дитячих майданчиків дає можливість дитині розвиватися, проявляти свої здібності і характер. Виховувати в собі лідерські якості и прагнення до мети не дивлячись на труднощі. Також цей проект є проявом нашої любові і турботи до своїх дітей.

Автор проєкту
Андрій
Андрій Фесенко
Бюджет
497 600 грн
Розрахунок бюджету
Район
с.Гаврилівка

Опис

Проблема

Проект дитячого майданчика із зоною відпочинку і місцем заняття спортом є невід'ємною частиною благоустрою села. Місце розташування майданчика припадає на центральну частину села, де збирається максимальна кількість батьків з дітьми. Вище вказаний майданчик просто необхідно для села. У селі дуже багато дітей і мало дитячих майданчиків. Так само немає місця для заняття спортом для всіх бажаючих, що проживають в центральній частині. Даний майданчик необхідно зробити, враховуючи і інші причини. У центрі села знаходиться невелика лікарня, де проводиться огляд дітей і дорослих. Перебуваючи в черзі на огляд, матусям доводиться тіснитися в тісних коридорах лікарні зі своїми дітьми, при наявності дитячої площадки можна було б погуляти з дитиною на майданчику, чекаючи своєї черги. Інша причина, це наявність зупинки для маршрутного транспорту, де батьки з дітьми змушені чекати свій транспорт на проїжджій частині, постійно побоюючись за те, що дитина в будь-який момент може вибігти на дорогу.

Мета проекту

Створити місце для відпочинку батьків з дітьми і можливість заняття спортом для всіх бажаючих, хто хоче зміцнити своє здоров'я. Убезпечити своїх дітей від можливості бігати по проїжджим частинам під час прогулянки на майданчику. Створити затишок і комфорт для своїх дітей. Пробудити бажання жителів, а саме молоді до прекрасного - здорового способу життя.

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

Необхідність в створенні місця для зайняття спортом і проведення часу з дитиною на чистому повітрі.

Цільова аудиторія проекту

Діти з своїми батьками та друзями. Також бабусі та дідусі зі своїми внуками.

Локалізація проекту

Село Гаврилівка вулиця Св'ято-Троїцька (на задньому дворі за будинком 54 и 56) в центральній частині села біля дитячої лікарні та автобусної зупинки.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

КП "Бучасервіс"