Вже завтра буде відкрито реєстрацію проектів!

Запрошуємо активних бучанців взяти участь у розвитку міста.


       Автори проектів мають змогу подавати свої проектні пропозиції в період з 1 лютого по 28 лютого 2018 року.

Реєстрація проектів триватиме цілий місяць, але це не означає, що потрібно зволікати. По-перше, зауважте, що вам потрібен час на збір підписів (15 для малих та 30 для великих проектів) громадян у підтримку вашої ідеї. По-друге, у вас буде більше часу для підготовки та проведення рекламної капманії вашого проекту.

    Проекти можна подати в електронному вигляді на сайті bucha.pb.org.ua або в паперовому вигляді за адресою: м. Буча, вул. Енергетиків 12,(приміщення Бучанської міської ради, 4 поверх, кабінет відділу економіки).

    Проектну пропозицію автор повинен подавати згідно встановленої форми. Форми для заповнення можна завантажити тут: https://bucha.pb.org.ua/help/forms або отримати, написавши запит на електронну адресу: bucha.ekonomika@gmail.com.

    Також ви маєте можливість ознайомитися з нормативно-правовою базою та з правилами Громадського бюджету міста Буча у 2018, які можна знайти на сайті bucha.pb.org.ua в розділі “Допомога” та “Про проект”.

Якщо у вас виникли запитання щодо подачі проектів, потрібна допомога чи консультація — пишіть в Facebook (Громадський бюджет міста Буча), на пошту bucha.ekonomika@gmail.com, телефонуйте 04597–48–392 або звертайтесь до відділу економіки БМР