Тривають консультації
![](https://s.pb.org.ua/bucha.pb.org.ua/news/1925/image/16161393641322_162329875-1566153716924360-2476715246848056863-n-0a5ef254711f7ea65af18cae98b6cb94.jpg?s=4925024a96e10eb306aad96a9a4db452)
Громадський бюджет -2021
Як ми і анонсували, у населених пунктах Луб'янка та Гаврилівка, відбулася консультація по обговоренню та подачі проектів для участі у Громадському бюджеті.
Ввійти за допомогою BankID для клієнтів ПриватБанку, банку ПІВДЕННИЙ, КОНКОРД банку, Монобанк, власників MobileID для абонентів Vodafone, Lifecell та власників ЕЦП.
Вхід черезІдентифікація/Верифікація з використанням Системи BankID НБУ”:
Вхід черезГромадський бюджет -2021
Як ми і анонсували, у населених пунктах Луб'янка та Гаврилівка, відбулася консультація по обговоренню та подачі проектів для участі у Громадському бюджеті.