Дерево "життя" Брав участь

Доданий
16.03.2021
Номер
9
Енергозбереження

Дерево «життя»- створення альтернативного джерела енергії, що підтримує безкінечне життя та розвиток сучасних технологій. Дає змогу освітлювати та вести відеонагляд прилеглої території.
Дерево забезпечує саме себе та перетворює ґаджети у руках здобувачів освіти на "мирну" силу, а уроки у "зеленому класі" пройдуть пізнавально, у конекті з усім світом, завдяки можливості Інтернет-з'єднання.

Автор проєкту
Віра
Віра Лучинська
Бюджет
334 700 грн
Розрахунок бюджету
Район
Синяківський старостинський округ

Опис

Проблема

На сьогоднішній день важко уявити своє життя без гаджетів. Вони супроводжують нас у повсякденній професійній діяльності, забезпечують дозвілля та пошук необхідної інформації. Гаджети є необхідним елементом навчальної діяльності школярів: електронні підручники, підготовка до уроків, пошук необхідної інформації, доступ до електронного журналу чи інших навчальних сервісів. Що ж робити, якщо заряд гаджета закінчується у найнезручніший момент? Саме тут врятує дерево «життя», яке дозволить підзаряджати будь-який пристрій, завдяки сонячним батареям, розміщеним у його кроні.
Діти обожнюють заняття на свіжому повітрі. Це по-сучасному і нетрадиційно. Реалізація проекту «Дерево «життя» дозволить організовувати роботу «зеленого класу» за сприятливих погодніх умов, адже конструкція оснащена точкою роздачі Wi-Fi.

Мета проекту

1. Створити альтернативне джерело енергії.
2. Зменшити використання вичерпних ресурсів.
3. Пропагувати серед молоді бережливе ставлення до природи.
4. Використовувати новітні, прогресивні технології у навчальному процесі.
5. Забезпечити системою відеонагляду
навчальний заклад.

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

Створення дерева «життя» передбачає встановлення конструкціі дерева та оснащення її сонячними панелями, які спрямовані під найбільш енергопродуктивним кутом та дозволяють накопичити необхідний запас електроенергії в акумуляторах на кілька днів. На зручній лавці для навчання та відпочинку у кожного буде можливість зарядити свій гаджет від USB-портів. Також, за сприяння місцевої влади та провайдерів, сонячне дерево може служити безкоштовною точкою роздачі Wi-Fi. На дереві будуть підключені камери відеоспостереження. Система розроблена як альтернативне джерело енергопостачання.

Цільова аудиторія проекту

Здобувачі освіти та працівники КЗ «Синяківський хіміко-технологічний ліцей - ЗЗСО I – II ступенів №15», а також мешканці с.Синяк Бучанської МТГ

План заходів з реалізації проекту

1. Очистка запланованої території.
2. Виготовлення металоконструкції.
3. Монтажні роботи.
4. Встановлення дерева «життя».
5. Благоустрій прилеглої території.

Ключові показники оцінки результату проекту:

Економічні: економія бюджету навчального закладу.
Соціальні: спілкування та конект зі світом, завдяки інтернет-з'єднанню.
Екологічні: благоустрій пришкільної території.
ЗСЖ: пропаганда здорового способу життя, перебування учнів на свіжому повітрі, отримання необхідного вітаміну Д.

Локалізація проекту

с. Синяк, вул. Київська 49-А

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Служба енергетичного менеджменту