• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Тренінг-марафон з практичной психології «Психологія сьогодні: доступно про складне» На розгляді

Доданий
28.02.2018
Номер
23
Освіта

Тренінг-марафон з практичної психології (майстер-класи) для психологів і соцпрацівників за участю відомих психотерапевтів, що презентують різноманітні техніки і методи роботи з психологічними проблемами дітей, підлітків, дорослих та людей літнього віку.

Автор проекту
Світлана
Світлана Рибак
Бюджет
109 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Інститутська, 14, Буча

Опис

Мета проекту

Підвищення професійної кваліфікації вказаних категорій працівників із залученням провідних фахівців в галузі практичної психології (у тому числі науковців, які викладають в вишах м. Київа та обласних центрах України, мають відповідні сертифікати та авторські права; в перспективі – і закордонних фахівців): розширення їх професійного кругозора, поглиблення професійних знань, вмінь та навичок, ознайомлення з новими досягненнями в галузі практичної психології.

Проблема

Фахівці-психологи, соцпрацівники та освітяни не завжди мають доступа до різноманіття останніх надбань, відкриттів та напрацювань в їх професійнії сфері. Тому якість їх роботи по наданню психологічної та соціальної допомоги мешканцям міста Буча може бути вдосконалена. Вони мають необхідність підвищення кваліфікації.

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

Проведення двух тренінг-марафонів (періодичністю раз в півроку) як заходу підвищення кваліфікації (у вигляді одноденної акції кожний, що складається з 2х лінійок майстер-класів, по 2 в кожній лінійці) для вказаних категорій фахівців із залученням наукової та методичної бази Українського гуманітарного інституту, його фахових, суспільних та громадських зв’язків та матеріальних можливостей.

Для кого цей проект

1. Фахівці – працівники міста: робітники освіти (вчителя, вихователі, психологи дитячих освітніх закладів), соціальні працівникі, психологи системи охорони здоров’я, психологі пенитенціарної служби та служби охорони правопорядку. 2. Їх респонденти (особи їх професійного впливу). 3. Широке коло городян, що мають особистісні проблеми та цікавляться новітніми досягненнями европейської та світової психологічної практики. 4. Городяни, які зацікавлені в підвищенні психологічної культури (особистісної та свого соціального оточення, міста).

План заходів

1. Розробка плану тренінг-марафону (травень-червень 2018, січень-лютий 2019) 2. Організація інформаційно-рекламної кампанії для підготовки тренінгу і поширення результатів (червень-вересень 2018, лютий-березень 2019) 3. Досягнення домовленостей з тренерами (Халанський В.В., Костіна Т.О., Татарінцева В.А., Кузьменко Р.С тощо) (травень 2018, лютий 2019) 4. Запрошення учасників та формування груп (червень-жовтень 2018, лютий-березень 2019) 5. Підготовка матеріальної бази проведення тренінг-марафону (закупівля обладнання (канцелярія та оргтехніка), амортизація приміщень, оплата комунальних послуг, витрати на харчування спікерів та учасників (брейк-кави та обід), витрати на проведення рекламної кампаніі щодо проведення заходу), оплата дорожніх та оргвитрат учасників оргкомітету, оплата професійних послуг запрошених спікерів. 6. Проведення тренінг-марафону

Ключові показники оцінки результату проекту

 Кількість проведених одноденних тренінг-марафонів: 2 (осінь 2018, весна 2019), в кожному майстер-класів: по 4.  Кількість учасників: біля 30 (в додатку – список учасників з підписами)  Якісне підвищення рівня професійних знань, вмінь, навичок з практичної психології та соціальної роботи (в додатку – анкети учасників до і після проведення тренінгу)  Кількість запрошених спеціалістів-тренерів: по 4, всього 8.  Публікації про проект: 4.