• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Арт-центр «Єднання» Відхилений

Доданий
26.02.2018
Номер
13
Освіта

Пропонуємо групу продовженого дня для школярів; табори; майстер-класси, тренінги, курси та консультації з арт-терапії та профорієнтації для батьків та дітей Бучі за соціальною ціною

Автор проекту
Юлія
Юлія Галаган
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Вирішити проблему дитячого байдикування після школи. А також надати можливість розвивати свої навики, поглиблювати знання в ігровій формі, стати емоційно стійким та витривалим, дружелюбним та зацікавленим корисними та розвиваючими заняттями. Провести освітню діяльність з батьками для забезпечення інформацією для виховання нового покоління.

Проблема

Є низка проблем які переслідують юних школярів Бучі та їх батьків: - Школярі Бучаньської школи № 4 залишилися в другому классі без группи продовженого дня. (деякі діти самі залишаються вдома, а потів ввечері вивчають уроки з батьками та ще ідуть на гуртки) - В школі діти молодшого шкільного віку втомлюються та можуть накопичувати негативні емоції, які виливаються у суперечки та непорозуміння з однокласниками, особливо серед хлопців. - У дітей є здібності та таланти, які могли б розвиватися, але без самовизначення та знайомства з новітньою інформацією щодо професій майбутнього, так і залишаються не проявленими. - Багато дітей не засвоюють матеріал шкільної програмами, тому що потребують індивідуального підходу. Враховуючи дану проблематику був створений проект, який здатен вирішити ці та інші проблеми та збагатити наше місто новими талантами, які будуть його прославляти.

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

Ми пропонуємо наступне: - Группа продовженого дня з вивченням уроків та розвиваючими заняттями. - Творчі майстер-класси із арт-техніками, які допомагають через творчість виразити свої емоції та переживання після шкільних занять, розкрити творчі здібності, підвищити самооцінку, покращити стосунки з однокласниками. Семінари та лекції для батьків, які допоможуть виховати здібну особистість. - Семінари, екскурсії та майстер-класси з професії для інформування та самопізнання дітей та батьків. - Підготовка до школи. - Психологічна консультація батьків та дітей.

Для кого цей проект

Діти молодшого шкільного віку школи № 4 та їх батьки. А також інші батьки та діти міста Бучі, які зможуть відвідувати майстер-класси та заняття.

План заходів

Реклама в школі № 4 серед батьків, в соціальних мережах, через знайомих . Набір та запуск

Ключові показники оцінки результату проекту

соціальні Збільшення соціальних та економічних показників за рахунок вирішення питання зайнятості та безпеки дитини та освітнього інформування батьків для зниження стресу серед населення.

Фотографії