Як проголосувати за проекти – «Громадський бюджет міста Буча 2018»

Голосування за проекти вже відкрито! З 7-го червня по 2-ге липня жителі міста Буча зможуть віддати свій голос за найкращі проекти. Голосувати можна за один великий та один малий проекти. Голосування за проекти здійснюється шляхом заповнення бланку голосування в електронному вигляді або на паперових носіях.

Як можна проголосувати?

Голосування за проекти здійснюється шляхом заповнення бланку голосування в електронному вигляді або на паперових носіях за формою, яку можна завантажити за посиланням - Бланк для голосування. 

  • В електронному вигляді можна проголосувати на онлайн платформі «Громадський бюджет міста Буча» за адресою: https://bucha.pb.org.ua
  • В паперовому вигляді можна проголосувати в пунктах супроводу ( відділ економіки БМР за адресою: вул. Енергетиків, 12, 4 поверх). Про інші пункти супроводу буде повідомлено додатково. Для того, щоб проголосувати у пункті супроводу потрібно пред'явити паспорт.

Як проголосувати онлайн?

Щоб проголосувати онлайн, необхідно зареєструватися в системі (для нових користувачів) або здійснити вхід, якщо ви вже зареєстровані.

Як зареєструватися та проголосувати онлайн на "Громадський бюджет міста Буча":

  1. Зайти на офіційну платформу "Громадський бюджет міста Буча"» за адресою:  https://bucha.pb.org.ua
  2. У верхньому правому куті натиснути на кнопку «ВХІД».


Зареєструватися в системі можна двома способами: здійснити вхід через BankID або пройти реєстрацію, заповнивши всі потрібні поля.

Як увійти через BankID

(для клієнтів ПриватБанку, банку ПІВДЕННИЙ, А-банку, КОНКОРД банку, Ощадбанку та власників ЕЦП)

1. Натиснути на кнопку «Вхід через BankID» відповідно до банку, яким ви користуєтеся.

2. У новому вікні вам буде запропоновано здійснити вхід через систему онлайн-банкінгу. Необхідно вибрати саме той банк, яким ви користуєтеся, наприклад Приват24.

Подальші кроки входу не відрізняються від процедури входу в особистий кабінет банку, тобто необхідно здійснити ідентифікацію через номер свого телефону та пароль, а також ввести код підтвердження, який прийде в SMS.

4. Після успішної ідентифікації ви переходите в особистий кабінет, куди вже будуть перенесені всі ваші дані, які необхідні для реєстрації та голосування.

6. Якщо деякі дані відсутні, ви можете заповнити їх вручну. Такі поля будуть відображені червоним кольором. Всі поля із зірочкою є обов’язковими для заповнення. Якщо ви, наприклад, проживаєте в приватному будинку, а система просить ввести номер квартири, як показано на зразку вище, в полі номер квартири ввести «1».

7. Також ви можете прив'язати власну сторінку Facebook до свого акаунту на платформі «Громадський бюджет міста Буча». Це не обов'язково, але, якщо ви автор проектів або хочете стати ним в майбутньому, рекомендуємо Вам це зробити. Адже інші користувачі зможуть легше вас знайти і це допомже вашій ідеї отримати більше голосів. 

Якщо всі попередні кроки виконано вірно і внесені всі необхідні дані -  ви зможете проголосувати. Якщо ви не внесли всі дані, при голосуванні система вкаже вам, яка інформація відсутня і запропонує її доповнити.

Як зареєструватися вручну?

Реєстрація шляхом внесення до системи всіх даних (ПІБ, контактів, серії та номеру паспорту, адреси реєстрації та проживання) це другий спосіб реєстрації на платформі https://bucha.pb.org.ua/

Щоб зареєструватися в такий спосіб, потрібно:

1. В правому верхньому куті натиснути кнопку «ВХІД».

2. Натиснути на посилання «Реєстрація» в низу вікна.

3. У новому вікні вам необхідно вручну ввести всі дані в поля, які позначені зірочкою, і додатково завантажити скан-копію (або фотографію) документів, що підтверджують реєстрацію або проживання в місті Буча.

Якщо ви заходите через BankID, то вказувати пароль необов’язково, адже ви завжди зможете зайти в особистий кабінет. Якщо ви проходите реєстрацію «вручну», то пароль є обов’язковим. Рекомендуємо користувачам, які реєструються через BankID, також вказувати пароль від особистого кабінету. Це зробить процедуру входу на платформу легшою та зручнішною.

Тепер ви можете повернутися на сторінку з проектами і проголосувати за ті ідеї, які, на вашу думку, кращі і мають бути реалізовані.

Якщо виникли питання або проблеми з реєстрацією чи голосуванням, просимо звертатися у відділ економіки Бучанської міської ради за адресою: вул. Енергетиків, 12, 4 поверх; тел. (04597) 48-392.